Vietnam

Recenzie

manželia Z., Košice

Dovolenka v botanickej záhrade, plnej exotických kvetov....

manželia P., Nitra

Dobrý deň Laura,
v Sapa sa už nevyjasnilo :-( ,no nič na tom nemení,že vám chcem podakovať za perfektne zorganizovaný pobyt vo Vietname.Halong Bay bol perfektný záver dovolenky,je to naozaj úžasné miesto...

Cristina & Liviu

V Boutique Hoi An rezorte sme strávili super týždeň  v auguste minulého roku. Rezort je umiestený na úžasnej ľudoprázdnej pláži, má krásnu záhradu, veľký bazén, príjemné reštaurácie a usmievavých zamestnancov. Krátkou prechádzkou po pláži sa dostanete k miestnym reštauráciám, ktoré ponúkajú výborné  a lacné jedlo. Rezort zabezpečuje zdarma prepravu do krásneho starého mesta Hoi An, v ktorom sme trávili príjemné večeri. Pobyt v Boutique Hoi An rada odporúčam.
                                                           

Milan & Monika, Bratislava

V rezorte Boutique Hoi An sme strávili úžasných osem dni. Našli sme tu po turisticky výdatnej Kambodži pokoj a pohodu v kvalitnom ubytovaní s veľmi milým personálom, nádhernú nepreplnenú pláž s pozvoľným vstupom do mora, nádhernú záhradu a skvelé spa s masážami. Rezort ma skvelú pohodu. Je ďalej od rušného mesta, ale dostatočne blízko na to, aby ste večer využili bezplatnú dopravu do a z rušného mesta vzdialeného asi 10 min. jazdy. V meste sme našli všetko, čo od Ázie môžete očakávať, od skvelej kuchyne, obchodíkov, krajčírstiev až po miestny trh a milých a srdečných miestnych ľudí. Skvelým dopravným prostriedkom, ktorý odporúčame, sú bezplatné bicykle, ktoré rezort poskytuje svojim hosťom a ktoré sú skvelým spôsobom, ako sa nielen prepraviť do mesta, ale aj objavovať okolie. Odporúčame mladým párom, ktoré hľadajú ruch mesta, ale aj starším ľuďom, ktorí uprednostňujú pokoj, rovnako, ako rodinám s malými deťmi. So skvelou starostlivosťou Laury z CK Panasia aj na diaľku to bola pre nás na dlho nezabudnuteľná dovolenka.

rodina H., Bratislava

Rezort Boutique Hoi An je veľmi zaujímavé miesto pre niekoho, kto hľadá tiché, kľudné miesto, kde si môže vychutnať čisté pláže a krásu prírody v malom boutikovom rezorte.V kombinácii so živou atmosférou ázijského mestečka, s jeho historickou časťou pri rieke, splní Hoi An všetko, čo čakáte od pobytu v Ázii. V porovnaní s juhoeurópskymi destináciami (Turecko, Grécko, Chorvátsko, ….) si tak užijete pokojný pocit súkromia a voľnosti ...

manželia M., Južný Vietnam a Kambodža

Po návrate z našej cesty po Vietname a Kambodži sa chceme podeliť o zážitky a hlavne poďakovať pani Laure za dokonale namiešaný koktail poznávania a oddychu, ktorý sme si užívali plnými dúškami.

Precestovali sme už nejakú tú krajinu, ale tento spôsob cestovania, ktorý ponúka Pan Asia sme zažili po prvýkrát.

Hodnotíme tento zájazd, ako jeden z najvydarenejších. Nie je to len destináciou, ale hlavne dokonalou organizáciou a zabezpečením najmenších detoilov. Už pokyny, ktoré sme obdržali pred vycestovaním boli tak dokonalé, vrátane fotografií, že sme presne vedeli do čoho ideme.

Všetko bolo podľa plánu. Ubytovanie bolo vždy na vysokej úrovni, sprievodcovia úžasní, presuny presne načasované.

Myslíme si, že veľkým bonusom cestovnej kancelárie je, že pani Laura má tieto destinácie precestované a presne vie kde klienta posiela.

Nevieme, čo by sme vyzdvihli ako najväčsí zážitok, lebo každý deň pobytu bol iný, zaujímavý a nezabudnuteľný. Každé miesto, hotel mal atmosféru. Na priblíženie všetkého, čo sme zažili a videli by sme potrebovali veľa času. Preto každému, kto rád cestuje a spoznáva nové krajiny doporučujeme vycestovať bez obáv s Pan Asiou. My sme to už absolvovali a sme nadšení.

Pani Laura, na záver Vám prajeme veľa takých spokojných a nadšených klientov, ako sme my. Vaša práca, ak sa to tak dá nazvať, je určite nesmierne namáhavá. Ale nech Vám je zadosťučinením to, že čo robíte, robíte úžasne. My to už môžeme po skúsenostiach zhodnotiť .

Veľká vďaka za krásnu dovolenku

Tomáš a Adriana, Bratislava

Pani Laura,
zučastnili sme sa druheho zájazdu z Vašou Ck. Po Malajzii, Boreu sme sa rozhodli navštíviť Vietnam a Kombodžu. Chcem sa Vám podakovať za perfeknté zorganizovanie celého zájazdu. Hotely, sprievodcovia aj doprava boli bezchybné. Obzvlášt sprievidcovia boli fundovaní, milí a ochotní. Viem si predstaviť ako je ťažké, to celé zlogistikovať a zorganizovať, nakoľko je veľa presunou, striedalo sa pri nás viacero sprievodcov, ale bolo to absolutne dokonalé. Spravili ste nám veľký zážitok, hlavne mojej drahej. Pre mna bol Vietnam veľký kulinársky zážitok, naozajstný chuťový skvost. Bolo by fajn keby aj ostatné Ck poskytovali aspoň podobné služby ako Vy. Naozaj je s Vami radosť cestovať a klient Vás zaujíma aj po zaplatení zájazdu čo sa o iných nedá hovoríť. Prajem Vám veľa podnikateľských úspechov.
s pozdravom

Stanislava V. júl 2014

Danang Fusion Maia – prekrásny rezort, maximálna spokojnosť, čo sa týka vybavenia izieb, služieb, stravy a hlavne spa procedúr – masáže boli super. :-) do tohto rezortu sa určite vrátime, a nielen my. 
 
                                         

manželia A., Bratislava

V La Veranda sme prežili jeden z najlepších Silvestrov v živote. Rezort je úžasný a cítili sme sa tam ako v raji. Vďaka za tip...

manželia Š., Žilina

Rezort La Veranda je oáza pokoja a kľudu top gastronómia spojená s perfektným servisom prekrásne prostredie naozaj ako doma v záhrade . Jednoznačne odporúčame !!!!

rodina M., Nitra

La Veranda, krásny hotel vo francúzskom koloniálnom štýle v exotickej záhrade priamo pri prekrásnej pláži. Bolo skutočne potešením stráviť tam niekoľko dní počas pobytu vo Vietnam. Izba bola priestranná s výhľadom na more.Milovali sme dvakrát denne dodávku studených uterákov a sorbet na ležadlá priamo na pláži. Večer sme trávili v reštaurácii na pláži, alebo na terase hotela. K výbornému jedlu hrala živá hudba. Úroveň služieb bola vynikajúca. Personál prívetiví a ochotní splniť každé želanie.Užívať sme si mohli masáže na pláži, k dispozícii boli kajaky. Hotel mal v ponuke výlety po ostrove. My sme využili túto ponuku na spoznávanie ostrova. Pobyt v tejto oáze pokoja by sme si ešte niekedy radi zopakovali...

Vlado a Monika, Bratislava

Ak chcete na mieru ušitú dovolenku na vami vybraný počet dni, Pan-Asia je ten správny výber. Boli sme na svadobnej ceste vo Vietname a boli sme nadmieru spokojní. Pani Laura ma individuálny prístup ku každému klientovi, ponúkne mu možnosti a klient si iba vyberá. Relax na pláži, bicykel v horách, plavba loďkou, potápanie? Iba si vyberiete a pani Laura to všetko skombinuje a zariadi. A čo sa dohodnete, to platí. Ak mate odvoz v čase x tak v čase x tam čaká šofér a odvezie Vás na miesto. Ak Vám pani Laura povie, že ten hotel je príjemný a tichý s dobrou kuchyňou tak je ten hotel príjemný a tichý s dobrou kuchyňou. Niekoľkokrát nám písala aj sms či je všetko v poriadku, teda ako vás sprostredkovateľ je stále s vami a ochotná riešiť nezrovnalosti ak vzniknú. Píšeme „ak”, pretože žiadne nevznikli a všetko klaplo ako malo. Ďakujeme za skvele služby za férové ceny, na svadobnú cestu ostanú len tie najlepšie spomienky aj vďaka Pan-Asia.

Dada, Peter a Anabelka, Bratislava

Dobrý deň Laura,

už ubehol dlhší čas od nasej dovolenky, ktorú ste nám organizovali, ale stále Vám dĺžime jedno obrovské poďakovanie.
Váš skvelý profesionálny prístup vytvoril z nasej dovolenky jeden nezabudnuteľný mesiac v našom živote :) Spomínam si na SMS-ky, aby sme na nič nezabudli, ani odletieť do iného mesta :), na alternatívy, čo budeme robiť, ak nebude vládať na trekingu a výletoch naša 6-rocna Anabelka, to všetko oceňujeme.
Vyber butique hotelov bol podľa našich očakávaní.
Služby Vašich lokálnych sprievodcov boli veľmi profesionálne, a to musím uviesť, že môžem to porovnať s našim výletom v Ázii spred viacerých rokov, kedy sme Vaše služby ešte nevyužili.
Po tomto takmer mesačnom výlete plnom bohatého programu neprišlo ani raz k žiadnemu problému, zaváhaniu, všetko sedelo vždy podľa plánu.
Bol to naozaj výlet podľa našich predstav a Váš individuálny prístup a energia, ktorú ste tomu venovali, v nás vytvoril presvedčenie, že robiť niečo s láskou sa vyplatí :) Budeme radi, ak Vaše služby vyžijeme kedykoľvek inokedy.
Ďakujeme

manželia R.,Martin

p. Mišurová, chcel som Vám už dávnejšie napísať, vlastne hneď ako sme sa vrátili. Môžem úprimne povedať, že sme boli s dovolenkou v Hoi An veľmi spokojní. Očakávanie bolo veľké a obavy z dlhej cesty tiež. Cesta však veľmi dobre zorganizovaná. Lety, prestupy, odvozy do a z hotelov, rezervácie miest v lietadle ... bez jedinej komplikácie (ideálne a super bolo, že sme mali rezervované dve miesta v trojke a tretie miesto bolo voľné). Dokonca aj Vaša predpoveď že vietnmaské aerolinky často menia brány a odlety sa na 100% splnila aj pri lete tam aj späť, čo však bolo nakoniec iba spestrením. Hotel so záhradou nádherný. Ubytovanie v Boutique Hotel HoiAn bolo nad naše očakávanie výborné, strava vynikajúca, všetko čisté - nemali sme žiadne tráviace a podobné problémy. Personál vždy milý a ochotný. Pláž krásna, čistá, more čisté a teplé. Pokoj a kľud na pláži ako pre nás stvorené. A ten maličký kúsok Vietnamu čo sme si stihli popri tom pozrieť, je pre nás niečo úplne nové. Úplne iný svet ...Keď sa ma švagor pýtal na prvý dojem, tak som mu povedal, že je tam ľudí tak na dve planéty, ale sú k sebe toleratnejší. Čo by som ešte vyzdvihol bola prehladka Saigonu s Adamom. Moja angličtina je veľmi chabá ale jeho snaha, aby sme čosi z toho mali bola super. Trvala cca 3 hod a bolo úmorné teplo ale stálo to zato! Tá atmosféra a doprava sa dá iba zažiť. Grand hotel - noblesa, nádhera, komfort. Takáto nemasová dovolenka bola pre nás potešením. Som rád, že som Vás spoznal a myslím si, že sa ešte stretneme. S radosťou Vás doporučím svojim priateľom a dobrým známym. Mám Vás pozdraviť aj od manželky, ktorej sa na dovoleke nepáčilo iba to, že bola akási krátka. Držíme Vám palce.

manželia M., Bratislava

Salinda rezort je veľmi príjemný a rozsiahly komplex zahŕňajúci moderný hotel, krásnu udržiavanú záhradu a tiež neuveriteľne krásnu a čistú pláž. V hoteli je aj celkom využívaný detský kútik :). Pre nás (keďže tu nemáme dieťa) je však aktuálne zaujímavejší lobby bar (Salinda Lounge), kde každý večer v čase od 21:00 hod. do 00:00 hod. hrá živá hudba. Musím povedať, že sa tam veľmi príjemne sedí pri drinku, ale aj tancuje. Inak hrou na klavíri nám spríjemňujú aj raňajky, čo mňa osobne tiež veľmi potešilo. Videli sme už kus sveta a zažili sme všelijaké hotely, ale nikdy by som neverila, aký dojem na mňa urobí skladba Imagine od Beatles pri raňajkách :). Raňajky sú inak veľmi bohaté na všetko. Každý si tam nájde to, na čo má chuť. Výber je naozaj neskutočný. Od polievok, cez sushi (a iné rybie pochúťky), pečivá (slané, sladké), vajcia (a všetky možné vaječné variácie), koláče, džemy (aké som ani netušila, že existujú), omáčky (slané, sladké), ovocie, káva (akú len chcete), ovocné šťavy a drobné krémové dezerty, ktoré sa každý deň menia. Pri príchode na raňajky nás vždy privítajú šumivým vínom a usadia nás k stolu (vo vnútri alebo vonku, podľa toho kde si vyberieme). 

Obedy väčšinou riešime na pláži alebo v pool bare, kde síce nie je veľký výber jedál, ale na občerstvenie (a aby človek vydržal do večere) to stačí :). My si dávame väčšinou pizzu, šaláty alebo sushi :).

Večerať chodíme do reštaurácií v blízkosti hotela, kde ponúkajú vynikajúce vietnamské (ale aj iné) jedlá. Zatiaľ najviac nám chutilo v reštaurácii CAMI, ktorá je naozaj pár krokov od hotela.

Čo sa týka ubytovania, naša izba je veľká, čistá s veľkým balkónom (výhľad do záhrady) a s "obrovskou" posteľou :). Na izbe každý deň ráno upratujú (+ menia uteráky, dopĺňajú vody, kávu...) a večer prídu ešte raz všetko skontrolovať a v prípade potreby opäť vymenia uteráky a doplnia vodu na pitie (+ zatiahnu závesy, aby nám sem nikto nevidel :)). Personál je veľmi milý a slušný, ale nie servilný, čo nám veľmi vyhovuje. Všetci sú tu stále milí a príjemní a s úsmevom na perách.

Pláž je, ako som už písala, čistá a udržiavaná a aj servis je dokonalý (vrátane neustálej/permanentnej údržby toaliet a okolia). Bazén veľmi nevyužívame, pretože more je úžasné a najmä teplé a pokojné.  

Judita K., Bratislava

Dobrý deň,

dnes uplynú dva týždne od nášho návratu z dovolenky a v nás stále doznievajú krásne spomienky a príjemné pocity z do posledného detailu perfektne zorganizovaného pobytu v Ázii. Očarila nás Kambodža (opäť vyzdvihnem prístup, humor a kreativitu sprievodcu) – pri plánovaní ďalšej cesty ju asi opäť zaradíme do programu ☺
Ako som Vám už písala, aj „náhradná“ sprievodkyňa v Saigone bola veľmi príjemná, po vzájomnej dohode sme s ňou strávili celý deň.

Ďakujeme, spokojnosť s Vašou CK šírime ďalej a tešíme sa na ďalšie cestovateľské zážitky.