V ÁZII SME DOMA… UŽ OD ROKU 1996

Našim cieľom nie je, predať Vám tuctový zájazd s ubytovaním v priemernom hoteli, na ktorom trávite nekonečné hodiny v autobuse. Chceme Vám ukázať tie najkrajšie miesta juhovýchodnej Ázie, ubytovať Vás vo výnimočných rezortoch a chceme, by ste si cestovanie vychutnali s ľudmi, ktorých máte radi.


Laura Mišurová

Zakladateľka a riaditeľka CK Pan Asia

Podpis

Mapa Ázie

AKCIOVÉ PONUKY


VŠETKY DESTINÁCIE

Radi by ste si naplánovali zimnú dovolenku, máte však obavy ?


V CK Pan Asia Vám garantujeme vrátene Vašej platby.  


V prípade uzavretia hraníc krajiny v ktorej sa mal uskutočniť Váš pobyt Vám vrátime Vašu zálohu nasledovne.


Pobyt sa rozdelí na dve časti : na letenku a samotný pobyt a služby s nim spojené. 

 • Podmienky pri leteckej preprave udávajú letecké spoločnosti a pravidelne sú updatované. Aktuálne, v prípade zrušenia letu, väčšina leteckých spoločností vracia platby. 
 • Druhu časť tvorí samotný pobyt a služby s ním spojené. V prípade že cestovanie nebude možné, z uhradenej zálohy odpočítame cenu letenky a na zvyšnú sumu Vám pripravíme voucher ( poukážku ) s platnosťou do 31.augusta 2021. Voucher bude možné využiť nielen na pôvodný pobyt, ale ak letecká spoločnosť povolí zmenu destinácie, aj iný pobyt z ponuky CK Pan Asia. Ak sa do 31.augusta 2021 nerozhodnete cestovať, zo sumy na poukážke odpočítame manipulačný poplatok 50 eur, zvyšná suma Vám bude vrátená v hotovosti. 

VŠETKY DESTINÁCIE

MALAJZIA

Oslávte začiatok Nového roka v objatí tropického pralesa, na jednej z najkrajších pláží, 


tento rok s cenou o 580 eur nižšou, ako minulý...


Na obnovu cestovného ruchu po pandémii Covid 19 prichádza vedenie luxusného rezortu The Andaman 5* so špeciálnou cenou, platnou počas Vianoc a Silvestra, od 23.decembra 2020 do 7. januára 2021. Cena pobytu klesla v porovnaní s minulým rokom o 580 eur. 


Odporúčame tiež využiť aktuálne výhodne ceny vianočných / silvestrovských leteniek, cena ktorých je o cca 300 eur nižšia ako minulý rok. 


SILVESTER 2019 : 2400 eur + let cca 1150 eur

SILVESTER 2020 : 1820 eur + let cca 850 eur


UPDATE 28.8.2020: Vláda Malajzie dnes vydala oficiálne vyhlásenie, v ktorom oznamuje že hranice zostanú pre medzinárodných cestovateľov zatvorené do konca roku 2020. Odporúčame preto odlet 1.januára 2021.


Luxusný rezort  sa nachádza na súostroví Langkawi, na severozápade Malajzie, len pár kilometrov od hranice s Thajskom. Langkawi na prvý pohľad pripomína populárnu thajskú provinciu Krabi. Hlavný ostrov, s rozlohou takmer 500 m2, je obklopený 98 malými vápencovými ostrovčekmi, vytvárajúcimi nádhernú scenériu.
Ak pred hlučnými turistickými centrami uprednostníte dovolenku v harmonickom prostredí, uprostred nádhernej prírody, ste na tom pravom mieste. Ako balzam na dušu pôsobí kombinácia majestátnych hôr s vodopádmi a jaskyňami, malebne ryžové políčka, zaujímavé, na Slovensku malo známe mangovníky, pokojne pláže a blankytne modré more. 


The Andaman sa nachádza na Datai Bay, najkrajšej pláži ostrova, s jemným bielym pieskom a krištáľovo-čistým morom, obklopenej hustým dažďového pralesom, vek ktorého odborníci odhadujú na 100 miliónov rokov. Cela oblasť dostala v roku 2007 štatút UNESCO Global Geopark. Popis rezortu »


MALAJZIA

MALDIVY

Zľavy do 45% na pobyty od 1.9. - nechajte sa inšpirovať ...


Ako sme Váš informovali 15.júla, Maldivy sú prvou ázijskou destinácia ktorá otvorila hranice medzinárodným turistom.

Väčšina rezortov, s ktorými spolupracujeme, však predpokladá počas letných mesiacov nízku obsadenosť preto sa rozhodli otvoriť až od 1.septembra, prípadne 1.októbra. Našim klientom odporúčame cestovanie od 1.októbra. Veríme že situácia sa do vtedy stabilizuje a cestovanie bude znova bezpečné.


Na našej stránke nájdete cenníky na sezónu 2010/ 21. 

Niektoré rezorty využívajú mesiace mimo prevádzky na zveľadenie, obnovu ale aj stavbu nových bungalovov. 

Všetky rezorty prichádzajú po štvormesačnej prestávke s rôznymi akciami a bonusmi.

 

EASY MALDIVY 4+  

Október: ZĽAVA 345 eur
Hlavná sezóna: ZĽAVA 470 eur

Cenovo najatraktívnejší rezort obnovuje prevádzku 1.októbra. pre našich klientov sme vyrokovali zvýšenie zľiav v kategórii Garden izba. Cena silvestrovského pobytu klesla z 2020 eur na bezkonkurenčnú cenu 1380 eur. 


REETHI FARU 4+* 

Október: ZĽAVA 275 eur 
Hlavná sezóna:ZĽAVA 240 eur 

Najpredávanejší rezort v našej ponuke, obnovuje prevádzku 1.októbra.  Vedenie využíva mesiace mimo prevádzky na zveľadenie: vo vodných vilách sa vymieňajú rebríky na prístup do mora, Sunset Bar sa modernizuje dizajn, vo Veyo Bar pri bazéne sa pripravuje nový nápojový lístok, ktorý bude zahŕňať čerstvé džúsy a healty drinky, v bazéne sa menia kachličky, vírivky v plážových vilkách sa menia za bazéniky. 


CENTARA RAS FUSHI 4* 

Október: ZĽAVA 510 eur

Hlavná sezóna: ZĽAVA 555 eur 

Adults only rezort, nachádzajúci sa len 10 minút od letiska, obnovuje prevádzku 1.septembra.


MALDIVY NOVINKA 5* 

Október: ZĽAVA 830 eur
Hlavná sezóna: ZĽAVA 440 eur 

Najnovší rezort v našej ponuke obnovuje prevádzku 1.októbra. K zľavám ponúka polpenziu ZDARMA. Vedenie využilo mesiace mimo prevádzky na postavenie nových bungalovov. 


AARAH PREMIUM ALL INCLUSIVE 5* 

Október: ZĽAVA 630 eur v októbri,

Hlavná sezóna: ZĽAVA 1000 eur

Jeden z najnovších luxusných rezortov na Maldivách obnovuje prevádzku 1.septembra. Pre našich klientov sme vyrokovali upgrade ubytovanie z plážovej vilky do vilky nad morom ZDARMA.


CENTARA GRAND ALL INCLUSIVE 5* 

Október: ZĽAVA 1090 eur v októbri

Hlavná sezóna: ZĽAVA 1205 eur počas hlavnej sezóny

Obľúbený All Inclusive rezort obnovuje prevádzku 1.septembra. K výrazným zľavám ponúka ubytovanie vrátane All Inclusive pre 2 deti ZDARMA. 


HIDEAWAY 5* 

Október: ZĽAVA 1800 eur 

Hlavná sezóna: ZĽAVA 840 eur 

Rezort na najväčšom ostrove v našej ponuke obnovuje prevádzku 1.septembra. K výrazným zľavám  ponúka polpenziu ZDRAMA


MILAIDHOO 5+* 

Október: ZĽAVA 4805 eur 

Hlavná sezóna: ZĽAVA 4835 eur počas hlavnej sezóny

Najluxusnejší rezort v našej obnovuje prevádzku 1.septembra a prichádza s najvýraznejšími zľavami. 
MALDIVY

RECENZIE

manželia D., Košice

Kambodža

... vďaka skvelým organizačným schopnostiam p.Lauri sme si užili a vychutnali celú dovolenku naplno ...


 • Pobyt:

 • VEĽKÝ OKRUH EXOTICKOU KAMBODŽOU

 • Termín:

 • marec 2015

 • Klient:

 • manželia D., Košice

 • Recenzia:

 • Chceli sme spoznať krajinu, ktorá nie je až tak preplnená turistami a ktorá je ešte stále zahalená rúškom tajomstiev. Náš výber teda jednoznačne padol na tajuplnú Kambodžu cez Pan Asia. Zvolili sme si pobytovo poznávací zájazd a vďaka skvelým organizačným schopnostiam p. Lauri sme si užili a vychutnali celú dovolenku naplno. Do popredia musím vyzdvihnúť unikátny plážový rezort Tamu, ktorý sa nesie vo francúzskom štýle a je jednoznačne najkrajším a najluxusnejším rezortom v širokom okolí s veľmi ústretovým a príjemným personálom a krásnou plážou priamo pred hotelom. Z okolia sa dajú podnikať výlety na rôzne ostrovy a za pozornosť stojí spomenúť ostrov Koh Rong s bielymi dlhými plážami a nedotknutou prírodou, ktorý by si nemal nechať ujsť žiaden cestovateľ. Naša druhá časť nášho pobytu sa niesla v znamení poznávania majestátnych chrámov Angkoru a okolia mesta Siem Reap. Opäť musím vyzdvihnúť dokonalú organizovanosť a vedomosti p. Lauri, ktorá nám v meste zabezpečila krásny štýlový rezort FCC Hotel & restaurant a perfektného miestneho sprievodcu na dní plné poznávania a program s podrobným popisom miest a materiálmi v slovenčine.

  Kambodžu s Pan Asia môžeme vrelo všetkým len a len doporučiť, určite Vám naplní Vaše očakávania a aj mnoho viac, pretože táto krajina si svojou jedinečnosťou a prirodzenosťou získa každého :) B&M Dutkovci

 • Odpoveď:

 • Ďakujeme pekne za recenziu. Mali ste šťastie že ste kambodžké pobrežie poznali ešte predtým ako bolo zničené čínskymi developermi :-( Prajem všetko dobré a veľa lásky na spoločnej ceste životom :-)
rodina Z., Lozorno

Burma Myanmar

...nádherný zážitok. Vaši sprievodcovia Yin Yin a Joe nemajú chybu! Neskutočne sa nám venujú, ... • Pobyt:

 • MALÝ OKRUH MYANMARSKOM: NGAPALI, INLE, BAGAN

 • Termín:

 • február 2020

 • Klient:

 • rodina Z., Lozorno

 • Recenzia:

 • Dobrý večer Pani Mišurová chcem sa Vám za celú našu skupinu poďakovať, nádherný zážitok. Vaši sprievodcovia Yin Yin a Joe nemajú chybu! Neskutočne sa nám venujú, je vidno ze ich táto práca napĺňa! ĎAKUJEME!

 • Odpoveď:

 • *
pani P. & p. B., Galanta

Malajzia

...poďakovať za zorganizovanie celej dovolenky. Všetko fungovalo tak ako má a aj sprievodcovia boli super ... • Pobyt:

 • 2 VEĽKOMESTÁ A ODDYCH NA PLÁŽI: KL, LANGKAWI A SINGAPÚR

 • Termín:

 • december 2019

 • Klient:

 • pani P. & p. B., Galanta

 • Recenzia:

 • Dobrý deň pani Laura, touto cestou by smer sa Vám chceli veľmi pekne poďakovať za zorganizovanie celej dovolenky. Všetko fungovalo tak ako má a aj sprievodcovia boli super. Na naše prekvapenie nám vyšlo aj počasie. Takže sme si užili krásnu dovolenku. V prílohe posielam niekoľko fotografií, ktoré môžete použiť podľa svojej vôle do Vášho albumu. Ešte raz vďaka a krásne sviatky.

 • Odpoveď:

 • Ďakujeme aj my, cestovali ste s nami po prvý krát a preto som rada že pobyt splnil Vaše očakávania.Z fotiek vidím že ste si s Dasom skvele rozumeli :-) Ďakujem za krásne fotky, a tešíme sa na prípravu ďalšieho pobytu. 
manželia R., Praha

Sri Lanka

... Výber ubytovania, itinerár celej dovolenky, doporučené exkurzie, vzácne rady a Váš osobný prístup ... • Pobyt:

 • VEĽKÝ OKRUH SRÍ LANKOU

 • Termín:

 • február 2020

 • Klient:

 • manželia R., Praha

 • Recenzia:

 • Dobrý deň pani Laura, chceli by sme Vám poďakovať za organizáciu našej dovolenky na Sri Lanke. Bola to skutočne oddychová dovolenka s  neskutočným množstvom zážitkov.  Krajiny , ktoré ponúkate , dôkladne a osobne poznáte,  a to naozaj cítiť vo všetkom. Výber ubytovania, itinerár celej dovolenky, doporučené exkurzie, vzácne rady a Váš osobný prístup robí dovolenku  ušitú presne  na mieru. Servis sprievodcu Bandulu to iba potvrdzuje. O všetko bolo postarané a ozaj sme si oddýchli i keď sme urobili Veľký okruh Sri Lankou. Filozofia, životný štýl domáceho obyvateľstva, ich skromnosť, prístup k hodnotám života a ich nezabudnuteľný čajový obrad nás naplnil pozitívnou energiou na dlhy čas. ĎAKUJEME a učíte Vás znovu v budúcnosti oslovíme.

 • Odpoveď:

 • Ďakujeme aj my. Cestovali ste s nami po prvý krát a mňa veľmi teší že pobyt splnil Vaše očakávania. Srí Lanka je nádherná krajina, a vďaka nášmu sprievodcovi majú klienti možnosť spoznať autentické miesta, porozprávať sa s miestnymi ľudmi, spoznať ich kultúru a ako píšete, životný štýl. Prajem Vám všetko dobré a teším sa na prípravu Vášej ďalšej cesty :-) 
všetky recenzie

Prečo cestovať s CK Pan Asia?


Skúsenosti priamo v destináciách

Naše vedomosti pochádzajúcu z 13 rokov života v juhovýchodnej Ázii. Predtým ako začneme ponúkať novú destináciu, osobne ju navštívim a spoznám. Snažím sa vyberať menej známe destinácie, nezasiahnuté masovým turizmom.

Osobný prístup

Venujeme každému jednému klientovi. Staráme sa o Vás od prvej konzultácie po Váš šťastný návrat domov. Pred odchodom pre Vás pripravíme podrobné pokyny na každý deň Vášho pobytu, ktoré okrem programu zahŕňajú tipy a rady.

Individuálne cestovanie

Tiež Vás nebaví cestovať v skupine s ľuďmi, ktorých nepoznáte a vaše záujmy sa môžu veľmi líšiť? Nechcete sedieť v autobuse, kým si účastníci zájazdu nakúpia suveníry, alebo bežať za sprievodkyňou, aby ste všetky pamiatky obehali povrchne za pár hodín? U nás sa nikomu prispôsobovať nemusíte - naopak, naši skúsení a priateľskí sprievodcovia sa prispôsobia Vašim predstavám.

Miestni zamestnanci

Náš tím tvoria skúsení a vzdelaní sprievodcovia, ktorí majú radi svoju prácu. Naši klienti profitujú z ich znalostí a kontaktov. Nezamestnávame ľudí, ktorí v zahraničných turistoch vidia len rýchly zárobok.

Sme Vám k dispozícii

Vaše telefonáty prijímame od 8:00 do 20:00 počas pracovných dní. Počas Vášho pobytu v Ázii sme Vám k dispozícii 24 hodín denne.

Spoľahlivosť

Až 80 % našej klientely tvoria vracajúci sa klienti, alebo noví klienti, ktorým bola naša CK odporučená.

Kvalitné ubytovanie

V našej ponuke nenájdete rezorty a hotely, v ktorých by sme sami nebývali. Do našej ponuky sa snažíme vyberať výnimočné rezorty, ktoré v ponuke cestoviek špecializujúcich sa masový turizmus nenájdete. Ak hľadáte lacnú dovolenku, v 3* rezorte, ste na nesprávnej stránke.

Kvalitná preprava

Spolupracujeme len s kvalitnými a odskúšanými leteckými spoločnosťami. Našim klientom neponúkame lety s tranzitom dlhším ako 5 hodín. Počas poznávacích pobytov zabezpečujeme prepravu kvalitnými autami a minivanmi.

AKTUÁLNE INFORMÁCIE, BLOG & PAN ASIA ODPORÚČA

všetky blogy

ŠPECIÁLNE PONUKY

VYBERTE SI NIEKTORÚ Z NAŠICH ŠPECIÁLNYCH PONÚK

ZOZNAM POBYTOV

Svadba v raji

ZOZNAM POBYTOV

Potápanie

ZOZNAM POBYTOV

Pre milovníkov histórie

ZOZNAM POBYTOV

Wellness

ZOZNAM POBYTOV

Leto v Ázii

Destinácie

Prezrite si dostupné destinácie