Thajsko

Recenzie

rodina D., Bratislava

Dobrý deň! Sme naspäť doma a chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie nádhernej dovolenky. Všetko bolo zorganizovane tak ako ste nám napísali, rezort bol prekrásny, tak ako cely ostrov! Zamestnanci sa snažili splniť všetky naše priania, naozaj sme si to tam užili a oddýchli si! Ešte raz veľká vďaka! Určite Vás budem odporúčať ďalej a pri ďalšej návšteve Ázie budem v prvom rade hľadať vo Vašej ponuke! S pozdravom rodina D., Bratislava

Ivan K. s rodinou, Bratislava

Ďakujeme za príjemnú dovolenku, bolo tam naozaj výborne a celá rodina si to pochvaľuje. Dovolenka bola naozaj výborná a určite Vás ešte oslovime.

manželia T., Žilina

Dobrý deň pani Laura,

na úvod sa ospravedlňujem, že po mesiaci Vás kontaktujem, ale vzhľadom na naše pracovné nasadenie som sa skôr k tomuto mailu nedostala. Na druhý deň po príchode z fantastickej dovolenky sme boli v práci :-)

Chcem sa Vám poďakovať za komplet zmenežovanie technických záležitostí a pripravenie super dovolenkového programu. Boli sme úplne spokojný, jediné čo musíme vytknúť je asi malý počet dovolenkových dní :-D

Absolútne si nespomínam na nič že by bol problém a vzhľadom nato, že berieme veci tak ako prídu nás nerozhodil ani posun letu hneď v Budapešti kvôli púštnej búrke, ani o deň docestované kufre do rezortu na Koh Lanta, ani 20 minutová šanca na prestup v Dubaji a Bankoku :-D To je cestovanie to patrí k tomu.

Malá bola úplne nadšená, slony boli perfektné, ale do Thajska už ísť nechce pretože každý deň monitorovala vlny, či už náhodou nejde cunami :-D

Bankok sa nám páčil veľmi, tam by sme sa chceli ešte vrátiť na dlhšie, manžel bol nadšený.

Ešte raz Vám ďakujeme celá rodina sa super dovolenkový program, vďaka vašej cestovke sme spoznali iný druh dovolenky a na naše prekvapenie musíme podotknúť, že sme sa tam cítili bezpečnejšie ako v Európe, dúfam, že to nezakríkneme a budúci rok sa budeme môcť vrátiť opäť do ešte nenavštívených krajín, ktoré máte v ponuke.

Želám pekný deň, určite sa budúci rok ozveme.

Prajeme Všetko dobré

Katarína N., Bratislava

Dobrý deň, pani Mišurová,

aj ked’sme už skoro týždeň doma, stále som mysľou na našej krásnej dovolenke, ktorú sme prežili v Thajsku. Ďakujem za jej perfektnú organizáciu a samotný priebeh bez komplikácií. Mali sme sa výborne, sme nabití pozitívnou energiou, ktorú nám dodalo nielen more ale najmä ľudia vrátane nezabudnuteľnej sprievodkyni v Bangoku :-) Ešte raz vďaka a už sa tešíme na ďalšiu dovolenku :-) Pri jej plánovaní sa určite na Vás s dôverou obrátime.

Pekný deň prajem a veľa takých spokojných klientov ako sme my :-)

S pozdravom

rodina Š., Žilina

Ďakujeme za prekrásnu dovolenku plnú exotiky. Rezort Vanna Belle prekročením brány rezortu sa začne odohrávať rozprávka... Služby presahujúce štandard 5-hviezdičkového rezortu, perfektná starostlivosť a magická gastronómia sú zárukou spokojných klientov. Relax na vysokej úrovni. Odporúčame :-)

manželia D., Bratislava

Zdravím Vás.
Veľké ďakujem za dovolenku v Thajsku a za poslednú rezervačku Sala Samui. Bolo veľmi dobre a boli sme veľmi spokojní. Len trochu malo dni, ale tak čo už :-)

Daniela J., Bratislava

Dobrý deň, pani Laura,
tak už sme vyše týždňa doma z krásnej dovolenky. Zasa sa potvrdilo, že máte vyberaný vkus na hotely, my sme boli celkovo veľmi spokojné. Krásne ubytovanie, vynikajúca strava, personál priateľský a ústretový. Aj let s Emirátmi bol super. Moja dcéra ešte nebola na takejto dovolenke, takže bola ňou unesená :-).
Takže ešte raz ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov, ak máte pre nás tip, budem rada :-)
pekný deň prajem

manželia B., Bratislava

Dovolenka bola vynikajúca.
Začali sme v Bangkoku. Prehliadka pamiatok bola zaujímavá a podrobná. Škoda len, že nám nezostalo viacej času na modernejšiu časť mesta. Ubytovanie bolo vynikajúce, náš hotel si zaslúžil aj plných 5 hviezdičiek. Všetko bolo vynikajúco zorganizované, odvoz z letiska a na letisko bol úplne bezproblémový.

Pláž Surin na Phukete má pekné prostredie, je na nej na vyber z veľa reštaurácii. Navštívili sme viaceré, všetky boli vynikajúce. Na plazí je ale jeden problém, je tam staré vyústenie kanalizačného systému, ktoré už malo byt dokončené a zlikvidovane, ale ešte stále sa na ňom pracuje, niekedy veľmi zapácha. Hotel Manathai bol pekne zariadený a dobre vybavený, personál bol veľmi milý. Bazén na dvore medzi izbami mal aj svoje nevýhody, je otvorený nonstop a niekedy tam v nočných hodinách bola partia hlučných hosti. Recepcia a reštaurácia, kde sú raňajky, neboli klimatizovane, ale priestory boli dobre riešene a nebolo tam extrémne teplo.

V Kuala Lumpur ma Hotel Maya vynikajúcu polohu a dobre vybavenie. Raňajky sú vynikajúce. Sprievodca Dass je skvelý, prehliadka s nim bola zaujímavá, dozvedeli sme sa niečo o historii ale aj o dnešnom živote v meste.

Hotel v Singapure ma veľmi dobru polohu, zastávka metra bola vzdialená len par minút. Na raňajkách bol veľký výber z jedál. Prehliadka mesta bola zaujímavá. Mesto je veľmi pekne, čisté a bezpečné. Je tam veľa pekných turistických atrakcii (Orchideová záhrada, Marina Bay, Zoo, Botanická záhrada,...)

manželia R., Bratislava

Dobrý deň,

chceme Vám poďakovať za pekný výlet. Hotely boli naozaj luxusné, plaze nádherne, sprievodcovia milí, všetko skvele zorganizované.
Ešte by sme mali na Vás jednu prosbu. V Bangkoku bola jedna veľmi milá sprievodkyňa Mook. Chceli by sme ju cez Vás pochválit u pani Tong, slúbili sme jej to. Ďakujeme.

rodina H., Pezinok

Dobrý deň,

chceli by sme sa Vám poďakovať za nádhernú dovolenku.

Všetko bolo úplne bezchybne, od prvotnej prijemnej a profesionálnej komunikácie s Vašou CK, cez nadväznosť letov až po kvalitu ubytovania.
Po krátkom zväzovaní sme si skutočne vybrali dobre, Koh Phangan a hotel Buri Rasa boli pre nás presne to, čo sme hľadali a potrebovali na oddych. Nádherná izba, prijemne situovaná s výhľadom na bazén, celková výborná kvalita hotela, chutne raňajky, pozorný personál a úžasní ľudia. Naša Ninka si tam našla kopec kamarátov.. :=) Určite sa sem opäť vrátime a hotel môžeme plne odporúčať.

Koh Samui na mňa osobne veľmi hlučné a plne turistov, avšak lokálne trhy a možnosti nákupov nás ani tento krát nesklamali (hlavne manžela:), nabudúce však určite pridáme jednu - dve noci, nakoľko sme si nočný život nestihli poriadne užiť. Protiklad ku Koh Phangan, ale po desiatich nociach oddychu sme si to užili. Hotel Buri Rasa Koh Samui bol tiež na vysokej úrovni, s pozorným personálom, krásnou plážou.... Stihli sme aj poldňový výlet po ostrove.

Slovom, všetko bolo dokonale, tak ako sme si to predstavovali a pamätali z posledného pobytu, dovolím si dokonca povedať, že hotel Buri Rasa nám k srdcu prirástol výrazne viac. 

Ešte raz ďakujeme, určite sa na Vás obrátime pri najbližšom plánovaní dovolenky a podľa posledných zážitkov to vyzerá už na budúci rok:) Taktiež som Vás vychválila široko-ďaleko, takže v priebehu roka sa Vám určite ozvu jedna-dve moje kolegyne s plánovaním dovolenky.

Mrzí ma, skôr som sa nestihla ozvať, pohltili ma pracovne povinnosti...:(

Prajeme naďalej kopec úspechov a spokojných klientov.

p. D.F., Košice

Dobry den

ďakujem za prianie, áno páčilo sa nám veľmi,oddýchli sme,boli sme aj na tripoch
Phi PHI islands a James Bond island, potom sme si skusili jazdu lokalnym busom:) do Phuket city a nasledne do Patongu.
Personál hotela bol veľmi milý a úctivý, raňajky vyborné, transfer dopadol na letisko aj z letiska dľa dohody
takže Vám veľmi pekne ďakujeme:)

a dufam,že aj nabuduce niekam inam::

rodina K.

Vážená pani Mišurová,

Dovoľte, aby som sa Vám v mene celej rodiny poďakoval za krásnu
dovolenku a nezabudnuteľné zážitky z Thajska a Kambodže, ktoré sme
prežili vďaka Vášmu veľmi profesionálnemu a priateľskému prístupu od
plánovania, cez realizáciu pobytu až po návrat domov. Kombinácia
pobytového a poznávacieho zájazdu sa nám veľmi osvedčila, najmä vďaka
Vášmu citlivému výberu ako miesta pre relax tak aj poznávacieho
programu. Ubytovanie vo všetkých destináciách bolo vysoko nadštandardné
s veľmi kvalitnými službami. Taktiež sme mali vynikajúce skúsenosti so
sprievodcami či už v Bangkoku alebo v Siem Reap. Z dovolenky sme si
priniesli nielen veľa krásnych spomienok, ale tiež fotografií, ktoré nám
ich budú stále pripomínať. Už teraz sa tešíme na ďalšiu cestu do
juhovýchodnej Ázie s Vašou skvelou cestovnou kanceláriou.

Pekný deň,

Rodina K.

Peter B., Košice

Dobrý den Laura.
Všetko bolo v absolútnom poriadku. Veľmi dobrý tip. Nádherné miesto. Sme veľmi spokojní. Ďakujeme :-)

Kristina R., Dunajská Streda

Dobrý deň. Ďakujeme, všetko bolo super. Cítili sme sa výborne.
Boli sme aj na výlete, na Phi Phi, navštívili sme aj okolité pláže, Patong, Kamala..Vyskúšali sme všetky odporúčané reštiky :-)
Ak porovnám prostredie s Malajziou, tak Malajzia je na prvom mieste. Ale aj tu sme objavili krásy prírody. Kambodža je ale čarovná , rozprávková, proste fantastická.... fakt obrovská vďaka za zážitky a excelentnú organizáciu. Young je tiež fantastický. Tuším najlepší sprievodca akého sme doteraz stretli. Pripájam zopár fotiek.