Sri Lanka

Recenzie

Prof. B, Bratislava

Dobrý deň, vrátil som sa z dovolenky na Srí Lanke a chcem Vám veľmi pekne poďakovať za skvelú organizáciu celého pobytu a za vysoko profesionálny personalizovaný prístup ku klientovi, s ktorým sa zatiaľ stretol iba u švajčiarskych a niektorých nemeckých cestovných kancelárii. Môjho sprievodcu Juda navrhujem na udelenie titulu "The best guide of SriLanka". S pozdravom a s vďakou M. Bátovský

Zuzana, Bratislava

Úžasné prostredie, fantastickí, príjemní, ochotní ľudia – personál či už v hoteli alebo naši vodiči, výborná strava – akú sme chceli, takú sme mali – typickú pre Sri Lanku. Teplunký oceán, hoci skutočne búrlivý. Prostredie a okolie je vynikajúce a ostatné záleží už len od účastníkov...

Tatiana H., Bratislava

Neexistuje lepšie miesto na naplnenie duše….priestor…atmosféra…ľudia….som zamilovaná do tohto miesta. Pre ľudí, ktorí vnímajú energie a milujú jogu je toto pre nich ako stvorené. Moji priatelia o ničom inom nesnívajú , len ako sa tam vrátiť. Všetko sa tu znásobilo, každá myšlienka, každá emócia… absolútne odporúčam.

Laura M., Bratislava

Táto krásna usadlosť je náš “ Home away from home“ na Sri Lanke.
Autorom nie je nikto iný, než Anjalendran, významný srílanský architekt, študent a osobný asistent geniálneho Geoffrey Bawa, majiteľom je pán Miles Young, reklamný guru a súčasný správca New College v Oxforde.
Rezidencia sa nachádza na kopci, obklopená škoricou plantážou, s krásnym výhľadom na Indický oceán. Milujem atmosféru tohto výnimočného miesta, so vždy usmievajúcim sa personálom. Milujem osobný prístup ako frangipani kvety ktoré ma čakali pri príchode. Zamestnanci si z mojej poslednej návštevy v októbri zapamätali že sú to moje obľúbené stromy :-)
Milujem ako sa ráno na verande objaví káva hneď, ako zamestnanci zistia, že som hore. Milujem popíjanie kávy a sledovanie ako domáci pes Matu naháňa po záhrade párik pávov. A milujem spoločnosť svojho milého priateľa, pána Hermana Gunaratneho, podnikateľa a spisovateľa, spolumajiteľa usadlosti. Keďže obaja chlapci sú študenti politiky, počas raňajok si vychutnali diskusiu o medzinárodnej politike. Zatiaľ čo Matthew pracoval na prihláške na univerzitu, s Robim sme sa prešli po plantáži... ďalšie krásne ráno na Srí Lanke :-)

manželia F., Nitra

Prajem pekny den Laura.

Chceme Vam podakovat za dalsiu perfektnu dovolenku, ktoru sme vdaka Vam uz po 6 krat zazili tentoraz na Sri Lanke.

Zažili sme pohodlie a klud vo vile Eraeliya, velmi krasny a zaujimavy rezort s cajovymi plantazami, videli sme krasnu botanicku zahradu v Kandy a na zaver palacovy komplex Sigiriya. Samozrejme okrem tychto ceresniciek aj mnozstvo dalsich zaujimavych miest.

Velke dakujem patri aj nasmu sprievodcovi Bandulovi, ktory bol velmi ustretovy.

Este raz dakujeme .

Emil a Ika

rodina H., Lipt. Mikuláš

Dobrý deň pani Laura,
chcem Vám v mene celej našej rodiny ( účastníkov zájazdu ) poďakovať za krásne zážitky.
Výber hotelov a lokácií bol perfektný, presne ako sme u Vás naučení.
Bandula bol výborný a program ktorý ste pre nás pripravila tiež. Keďže máme veľmi radi áziu
tešíme sa čím nás prekvapíte nabudúce.

Maria M., Bratislava

Dobry večer p. Misurova, vrátila som sa s mojimi kamarátkami z nádhernej dovolenky zo Sri Lanky a Maldivov. Chcem Vám poďakovať za výborný plán, služby a organizáciu.... vrátili sme sa plné krásnej energie a zážitkov. Bandula je naozaj výborný sprievodca.
Želám Vám veľa úspechov v práci a veľa spokojných klientov v Novom roku.
Určite Vašu CK budem odporúčať mojim priateľom a veľmi rada sa na Vás obratím aj v budúcnosti.
Veľké ďakujem:)

Daniela S., Piešťany

S časovým odstupom sa chcem poďakovať za skvelú dovolenku Sri Lanka - Maldivy, bola to jedna z mojich najlepších dovoleniek.
So želaním všetkého najlepšieho v tomto i ďalších rokoch.