Sri Lanka

Recenzie

Prof. B, Bratislava

Dobrý deň, vrátil som sa z dovolenky na Srí Lanke a chcem Vám veľmi pekne poďakovať za skvelú organizáciu celého pobytu a za vysoko profesionálny personalizovaný prístup ku klientovi, s ktorým sa zatiaľ stretol iba u švajčiarskych a niektorých nemeckých cestovných kancelárii. Môjho sprievodcu Juda navrhujem na udelenie titulu "The best guide of SriLanka". S pozdravom a s vďakou M. Bátovský

Zuzana, Bratislava

Úžasné prostredie, fantastickí, príjemní, ochotní ľudia – personál či už v hoteli alebo naši vodiči, výborná strava – akú sme chceli, takú sme mali – typickú pre Sri Lanku. Teplunký oceán, hoci skutočne búrlivý. Prostredie a okolie je vynikajúce a ostatné záleží už len od účastníkov...

Tatiana H., Bratislava

Neexistuje lepšie miesto na naplnenie duše….priestor…atmosféra…ľudia….som zamilovaná do tohto miesta. Pre ľudí, ktorí vnímajú energie a milujú jogu je toto pre nich ako stvorené. Moji priatelia o ničom inom nesnívajú , len ako sa tam vrátiť. Všetko sa tu znásobilo, každá myšlienka, každá emócia… absolútne odporúčam.

Laura M., Bratislava

Táto krásna usadlosť je náš “ Home away from home“ na Sri Lanke.
Autorom nie je nikto iný, než Anjalendran, významný srílanský architekt, študent a osobný asistent geniálneho Geoffrey Bawa, majiteľom je pán Miles Young, reklamný guru a súčasný správca New College v Oxforde.
Rezidencia sa nachádza na kopci, obklopená škoricou plantážou, s krásnym výhľadom na Indický oceán. Milujem atmosféru tohto výnimočného miesta, so vždy usmievajúcim sa personálom. Milujem osobný prístup ako frangipani kvety ktoré ma čakali pri príchode. Zamestnanci si z mojej poslednej návštevy v októbri zapamätali že sú to moje obľúbené stromy :-)
Milujem ako sa ráno na verande objaví káva hneď, ako zamestnanci zistia, že som hore. Milujem popíjanie kávy a sledovanie ako domáci pes Matu naháňa po záhrade párik pávov. A milujem spoločnosť svojho milého priateľa, pána Hermana Gunaratneho, podnikateľa a spisovateľa, spolumajiteľa usadlosti. Keďže obaja chlapci sú študenti politiky, počas raňajok si vychutnali diskusiu o medzinárodnej politike. Zatiaľ čo Matthew pracoval na prihláške na univerzitu, s Robim sme sa prešli po plantáži... ďalšie krásne ráno na Srí Lanke :-)

manželia F., Nitra

Prajem pekny den Laura.

Chceme Vam podakovat za dalsiu perfektnu dovolenku, ktoru sme vdaka Vam uz po 6 krat zazili tentoraz na Sri Lanke.

Zažili sme pohodlie a klud vo vile Eraeliya, velmi krasny a zaujimavy rezort s cajovymi plantazami, videli sme krasnu botanicku zahradu v Kandy a na zaver palacovy komplex Sigiriya. Samozrejme okrem tychto ceresniciek aj mnozstvo dalsich zaujimavych miest.

Velke dakujem patri aj nasmu sprievodcovi Bandulovi, ktory bol velmi ustretovy.

Este raz dakujeme .

Emil a Ika

rodina H., Lipt. Mikuláš

Dobrý deň pani Laura,
chcem Vám v mene celej našej rodiny ( účastníkov zájazdu ) poďakovať za krásne zážitky.
Výber hotelov a lokácií bol perfektný, presne ako sme u Vás naučení.
Bandula bol výborný a program ktorý ste pre nás pripravila tiež. Keďže máme veľmi radi áziu
tešíme sa čím nás prekvapíte nabudúce.

Maria M., Bratislava

Dobry večer p. Misurova, vrátila som sa s mojimi kamarátkami z nádhernej dovolenky zo Sri Lanky a Maldivov. Chcem Vám poďakovať za výborný plán, služby a organizáciu.... vrátili sme sa plné krásnej energie a zážitkov. Bandula je naozaj výborný sprievodca.
Želám Vám veľa úspechov v práci a veľa spokojných klientov v Novom roku.
Určite Vašu CK budem odporúčať mojim priateľom a veľmi rada sa na Vás obratím aj v budúcnosti.
Veľké ďakujem:)

Daniela S., Piešťany

S časovým odstupom sa chcem poďakovať za skvelú dovolenku Sri Lanka - Maldivy, bola to jedna z mojich najlepších dovoleniek.
So želaním všetkého najlepšieho v tomto i ďalších rokoch.

mladomanželia P., Nitra

Chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za úžasnú svadobnú cestu. Ďakujeme za váš prístup, že ste boli online vždy, keď sme mali nejaké otázky. Ďakujeme za úžasného sprievodcu. Bandula bol veľmi milý a ochotný. Rezorty, v ktorých sme mali možnosť byť ubytovaní boli výnimočné. Program bol naplánovaný do najmenších detailov a zároveň bolo super, že sme mali možnosť nie len spoznávať ale aj oddychovať. Dovolenku od Vás odporúčame všetkým ľuďom, ktorí chcú zažiť originálnu dovolenku na výnimočných miestach... Ďakujeme ❤🏝🌞

Katarina Ž, Bratislava

Ak by som chcela zhodnotit celu dovolenku, tak to bolo uzasne a nezabudnutelne, ocenujem hlavne, ze som mala moznost vidiet realny zivot ludi, ze som s nimi hovorila. Velmi som si to uzila a oddychla, a teda Vam chcem podakovat, ze ste to velmi dobre vymysleli a naplanovali.
Dakujem a prajem vsetko dobre!

Rudo L., Piešťany

Zdravím Vás pani Mišurová,

už sme sa po pobyte na Sri Lanke normalizovali a tak Vám chceme poďakovať za starostlivosť o nás.
Je to pekný zelený ostrov, príjemní ľudia, dobré jedlo, pre nás veľa exotickým miest a tak sme si nielen oddýchli pri mori ale aj videli.
Všetko bolo dobre organizované a pre ľudí, ktorí preferujú kombináciu oddychu a poznávania máte dobre premyslený program a miesta čo charakterizuje Sri Lanku.
Váš pán Bandula bol dobrým a pozorným spoločníkom a boli sme s ním v pohode.

Ešte raz ďakujeme