Malajzia

Recenzie

rodina P., Poprad

Super dovolenka. Hotel " zasadený" v panenskej prírode. Nádherná, udržiavaná pláž s jemným pieskom. Personál ústretový, vždy usmiaty. Človeku sa odtiaľ domov ísť nežiada...

rodina P., Martin

Hotel Andaman bol počas Vianočných sviatkov úžasnou oázou pokoja a harmónie. Boli sme obklopení najstarším dažďovým pralesom na svete a nádhernou plážou. Užili sme si pestrú ázijskú kuchyňu. Silu na ďalšie obdobie sme načerpali v úžasnom Welnesse, ktorý má hotel k dispozícií celý deň. Vynikajúce, odporúčam vyskúšať...A s novou silou sme mohli tráviť čas na Golfovom ihrisku DATAI, ktoré patrí k hotelu Andaman. Novootvorené Ihrisko Ernieho Elsa nás privítalo vo vynikajúcej kvalite. Odporúčame všetkým golfistom, nie je tu ani jeden bunker. Na tomto ihrisku sme hrali v deň , keď tam hrala turnaj kráľovská rodina . Náš najväčší zážitok bol vidieť Malajského Kráľa a Kráľovnou v tesnej blízkosti a pozdraviť sa s nimi ☺

rodina Š, Praha

Ešte raz ďakujeme za skvelý typ do hotela Andaman, ktorý je tak nádherné zakomponovaný v okúzľujúcej azúrovej zátoke s jemným pieskom, romantickým výhľadom na neďaleký ostrovček, kam dobrý plavec aj dopláva alebo deti sa zvezú kajakom na takmer "súkromnú plaz", kde občas kotvi jedna - dve plachetnice a tak dotvára tento priam gýčový obraz raja, ktorý doplna nádherné udržiavaná záhrada s veľkým bazénom, skvela starostlivosť o hosti, čistota a poriadok, výborná kuchyňa s niekoľkými reštauráciami.... Nadšená bola aj naša dcéra, ktorá okrem iných aktivít, ktoré hotel ponúkal pre deti aj dospelých, bola každý deň v malom, umelo vytvorenom slanom jazierku šnorchlovať s odborným výkladom o koraloch a živočíchoch , ktoré tu žijú! Silvestrovská party bola jedna z najlepších a najveľkolepejších čo sme doteraz na dovolenke zažili. Bolo to skvele vykročenie do nového roka a veľmi radi sa tam zase niekedy vrátime.

Jana V. a skupinka, Bratislava

Ďakujeme za príjemne strávenú dovolenku. Všetko bolo fajn a klapalo ako hodinky. Počasie úžasné,
dokonca aj na výšinách. Síce v noci spŕchlo, ale cez deň sme mali krásne a aj dobrú viditeľnosť.
Sprievodca tam bol úplne najlepší zo všetkých, výborná zrozumiteľná angličtina a pravý nefalšovaný
zanietenec - ochranár.

Patrik a Milota, Trnava

Pravé sme sa vrátili z Malajzie
z nádhernej krajiny Ázie
moje nadšenie stále trvá
hoc to nebola cesta prvá.

Najprv sme videli Penang a jeho krasu
Georgetown-kde stretnete snáď každú rasu.

Odtiaľ sme sa presunuli na Langkawi - Datai pláž
jednoducho nádhera - kam dovidí oko až
všade samá zeleň a more neskutočne čisté
raj na zemi-to je fakt isté
dlhá pláž, v objatí pralesa
nádherná lagúna - až srdce zaplesá
perfektný hotel, vynikajúce služby, milí ľudia,
iba nezbedne opice tam ráno budia
všade počuť zvuky džungle - skratka exotika
príroda si tam s ľuďmi proste tyká.

Na raňajky si dáte pohár šumivého vína
ej ale sa pritom dobre sníva
ibaže to nie je sen ale realita
že hotel The Andaman je skutočná kvalita.

Až na lehátko krásne ratanové vám prinesú ľadový uteráčik
dobre padne aj mrazene ovocie, keď ste červený ako ráčik
a komu by chýbalo čo nové vo svete - žiadny plač
poobede beach boy roznáša dennú tlač.

Nemožno obísť kúpele s úžasným výhľadom
bude tam čakať vedierko s ľadom
v ňom šampanské a vo vani sama orchidea
a to už je ale naozaj iná idea.

Samozrejme treba rátať že to nie je lacné
ale zažijete tam veci pre nás vzácne
je to oáza kľudu, krásnej prírody
pralesa a modrej vody.
Teplé more, farebné rybičky
asi sme ani nenašli chybičky.

Náš zájazd končil v ruchu hlavného mesta
a to bolo zasa z iného cesta...

rodina I., Banská Bystrica

Chcela by som sa Vám ešte raz poďakovať za Vašu ochotu a starostlivosť v mene celej našej skupiny. Dovolenka bola úžasná, dobre sme si oddýchli a veľa nového sa dozvedeli. Pri odchode na trajekt nás chytila búrka, tak sme si mysleli, že ani nebudeme môcť odísť. Krajina je nádherná, iste by stálo za to, aby sme prešli viacero miest. Náš šofér bol super, dochvíľny, ústretový a veľmi priateľský.

Ešte raz vďaka.

manželia Š., Nitra

Dobrý deň Laura,

chystám sa Vám písať už od nášho návratu z Malajzie, ale veľa nových okolností ako aj ďalšia dovolenka v Tatrách z nášho času ešte viac ubrali. Radi by sme sa Vám poďakovali za užasnú dovolenku, za Vaše odborné rady a skúsenosti, ktorými ste v nemalej miere dopomohli pri výbere ako aj pri pobyte.Svadobná cesta bola určite podľa našich predstáv a pevne verím, že Vaše služby využijeme v budúcnosti a opäť navštívime ďalšie zaujímavé miesto.Rezort bol skutočne luxusný v nádhernej prírode, ktorú architekti ešte viac vyzdvihli, no myslím, že tento ostrov nasadil latku skutočne vysoko.Rada odporúčam Vaše služby a určite budem.V tejto chvíli Vám želám veľa úspechov, mnoho dobrých klientov a nových miest pre ďalšie dovolenkové destinácie.

Ďakujeme pekne.

Marek Eben

Dobrý den, Lauro,
díky za milou pozornost v Kuala Lumpur, i za výborně připravenou dovolenou. Měli jsme se báječně, počasí, hotel, moře, golf, všechno vyšlo opravdu na výbornou. Takže děkuju moc, byl bych napsal dřív, ale znáte to, když si člověk dopřeje třináct dní dovolené, po návratu čeká krutý trest, takže jsem se až teď vzpamatoval z toho zpětného nárazu.

Mějte se krásně a všechno dobré!

Jitka a Dušan, Brno

Děkujeme za krásnou a velmi dobře připravenou dovolenou. CK Pan-Asia se postarala o všechny náležitosti spojené s naší dovolenou, počínaje letenkami, přes zajištění velmi kvalitního ubytování, stravy, vzorných průvodcovských služeb a masáží. Díky skvělé průvodkyni Lauře, jsme prožili příjemné dva týdny v Malajsii. Dozvěděli jsme se pestrou historii města K.L., objevili jsme nádheru starého a nového města na ostrově Penang. Neopomněli jsme se svést na rykšách a ochutnat místní speciality. Naše dovolená byla také obohacena návštěvou budhistických chrámů. Závěr naší cesty jsme si přáli strávit lenošením na Lankawi. Bylo nám ho dopřáno vysokou měrou – koupání, masáže, dobré jídlo a pití. Závěrem tedy nezbývá, než ještě jednou poděkovat za kvalitní služby, které nám byly poskytnuty a přát si, abychom se do Malajsie znovu podívali.
Děkujeme
Za všechny

manželia B., Bratislava

Ďakujeme za nádhernú dovolenku, z ktorej sa nám nechcelo ani vrátiť. Osobný prístup pani Laury, neskutočne srdečný miestny sprievodca Das a nádherná Malajzia spravili z našej svadobnej cesty nezabudnuteľný zážitok. ;)

manželia B., Bratislava

Dovolenka bola vynikajúca.
Začali sme v Bangkoku. Prehliadka pamiatok bola zaujímavá a podrobná. Škoda len, že nám nezostalo viacej času na modernejšiu časť mesta. Ubytovanie bolo vynikajúce, náš hotel si zaslúžil aj plných 5 hviezdičiek. Všetko bolo vynikajúco zorganizované, odvoz z letiska a na letisko bol úplne bezproblémový.

Pláž Surin na Phukete má pekné prostredie, je na nej na vyber z veľa reštaurácii. Navštívili sme viaceré, všetky boli vynikajúce. Na plazí je ale jeden problém, je tam staré vyústenie kanalizačného systému, ktoré už malo byt dokončené a zlikvidovane, ale ešte stále sa na ňom pracuje, niekedy veľmi zapácha. Hotel Manathai bol pekne zariadený a dobre vybavený, personál bol veľmi milý. Bazén na dvore medzi izbami mal aj svoje nevýhody, je otvorený nonstop a niekedy tam v nočných hodinách bola partia hlučných hosti. Recepcia a reštaurácia, kde sú raňajky, neboli klimatizovane, ale priestory boli dobre riešene a nebolo tam extrémne teplo.

V Kuala Lumpur ma Hotel Maya vynikajúcu polohu a dobre vybavenie. Raňajky sú vynikajúce. Sprievodca Dass je skvelý, prehliadka s nim bola zaujímavá, dozvedeli sme sa niečo o historii ale aj o dnešnom živote v meste.

Hotel v Singapure ma veľmi dobru polohu, zastávka metra bola vzdialená len par minút. Na raňajkách bol veľký výber z jedál. Prehliadka mesta bola zaujímavá. Mesto je veľmi pekne, čisté a bezpečné. Je tam veľa pekných turistických atrakcii (Orchideová záhrada, Marina Bay, Zoo, Botanická záhrada,...)

manželia R., Bratislava

Dobrý deň,

chceme Vám poďakovať za pekný výlet. Hotely boli naozaj luxusné, plaze nádherne, sprievodcovia milí, všetko skvele zorganizované.
Ešte by sme mali na Vás jednu prosbu. V Bangkoku bola jedna veľmi milá sprievodkyňa Mook. Chceli by sme ju cez Vás pochválit u pani Tong, slúbili sme jej to. Ďakujeme.