Indonézia

Recenzie

manželia B., Trnava

Prekrásny romantický vilkový rezort so všetkými prvkami luxusu, s rozprávkovými západmi slnka, ktoré možno pozorovať z baru alebo reštaurácie pod holým nebom, na dlhej prírodnej pláži s tyrkysovou vodou a sopečným pieskom, na ostrove, kde žijú milí a priateľskí ľudia a ktorých ešte nestihol skaziť masový turizmus.

Tatiana B., Bratislava

Prekrásny rezort s krásnym okolím, perfektnou obsluhou, milým a ochotným personálom. Krásne zariadené izby s umeleckými artefaktami, krásnou záhradou s bazénmi, sochami a obrazmi, s očarujúcim výhľadom na more s večerným programom a romantickými večerami. Vynikajúca strava. Žiaľbohu masáž som nevyskúšala, ale krášliacu kozmetiku (nail studio) môžem vrelo odporučiť.

Michaela a Milan

Dobrý deň Laura,

za celú našu 12 člennú skupinku sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za 100% organizáciu našej dovolenky.
Všetko bolo bez problémov, odlety, prílety, presuny, hotely...

Výber hotelov - každý z troch hotelov bol iný a každý z nich bol krásny.
Ďakujeme za výber hotela Qunci na našu svadbu. Hotel je krásny, útulný a personál super. Aj svadbu dokázali kvôli dažďu za chvíľu premiestniť a urobili všetko preto, aby bola aj napriek dažďu pre nás nezabudnuteľná :) Len sme si my dvaja nestihli Qunci ani užiť, keďže sme tam boli v podstate len 2 celé dni - svadobný a deň po :).
Budeme sa tam "musieť" vrátiť :)))

Sprievodcovia - Na Lomboku sprievodca potrebný nebol, všetkým prirástol Qunci k srdcu, tak ani nechceli nikam ísť :)
Suyasa je skvelý, snaží sa vyjsť vo všetkom v ústrety. Keď sme chceli vidieť aj iné menej turistické oblasti (a nie umelú dedinku pre turistov), alebo sa najesť v lokálnej "reštike", zmenil nám program podľa našich požiadaviek.

Jediné, čo by sme zmenili, bol termín dovolenky. Počas našej dovolenky bolo stále rainy season, takže pršalo skoro každý deň celé poobedie...

Ešte raz ďakujeme za všetko a sme radi, že sme si vybrali Vás na organizáciu našej svadobnej cesty.
Prajeme Vám veľa spokojných klientov :-)

rodina P., Poprad

Dobrý večer pani Mišurová,

chcem sa Vám, síce s odstupom času, poďakovať za zabezpečenie dovolenky na "rajskom ostrove" Trawangan. Bolo tam super, Vami doporučení sprievodcovia boli veľmi ústretoví, celkový dojem mi priniesol prekrásny zážitok, jednoducho povediac nemalo to chybu.
Ďakujem !!!

Marián K., Bratislava

Nechali sme si poradiť od pani Laury a bola to TOP dovolenka. Všetko klapalo na jedničku. Môžem len odporúčať. Ďakujeme :)

Andrea a Honza, Praha

Posielame celý feedback, pretože už je nejaká doba po dovolenke, bude to kratšia verzia :)

KL - paráda, mali sme perfektný výhľad, ak človek unavený z cesty večer nezistí, že je to rušné mesto, tak ráno, keď ho zobudia autá pod oknom tak mu dôjde :-) My sme si užili hneď prvý večer, najedli sme sa a išli na jedno pivko do hard rock café a nakoniec sme mali niekoľko tequíl a bolo nám veselo. Prehliadka druhý deň bola super, nakoniec sme si prešli nejaké obchody (podľa mňa málo, podľa Honzu veľa). Jedli sme v central markete v reštaurácii Ginger (myslím, že sa tak volala), jedlo bolo výborné.

Lombok - sprievodca nám po ceste porozprával všetko možné, presne ako si písala v pokynoch, o histórii, súčasnosti, zvykoch, politike atď. Rezort bol nádherný, moc sa nám páči tá kombinácia dreva a kameňa. Ubytovali nás do horného poschodia, ale ja som chcela sprchu vonku, tak som ich požiadala či by to bolo možné a za chvíľu už nás aj premiestnili :)
Výlet k vodopádom bol úžasný, vyrazili sme skôr a dobre sme urobili, na druhý vodopád sme s Mauglim prišli sami a kúpali sme koľko sa nám chcelo, on nám natočil video a urobil nejaké fotky, potom sme išli cez ten tunel, to bolo tiež super.
Vyskúšali sme jedlo v rezorte - samozrejme len v ázijskej reštaurácii, lebo to máme radi a ešte som si musela dať cézara, lebo ten šalát milujem odkedy som ho ochutnala na Pangkor Island ;) a tak ako dresing pripravujú v týchto častiach zemegule je proste najlepší. Boli sme 2krát aj v meste v Bumbu, tam sme si tiež skvele pochutnali. Raz sme sa najedli v bare na pláži, Honza bol moc spokojný, ja až tak nie. Do týchto barov sme ale chodili často - ja na kokosový orech a Honza na pivo. Čím ďalej od Quinci Villas tým lacnejšie. A tie bambusové baríky na pláži majú svoje čaro, to sa musí nechať.


BALI: Cesta rýchlo loďou bola super. Sedeli sme hore, urobili si pár pekných fotiek
Cestou sme pozreli chrám a hlavne ryžové políčka, tie sa nám moc páčili. A konečne Ubud: Vilka bola fakt veľká, až sme sa hľadali :) Krásna vonkajšia kúpeľňa, tá vaňa bola nádherná. Využili sme aj bazénik a leháro.
Suyassa nám povedal všetky povesti, báje a príbehy čo sa viazali k jednotlivým miestam ktoré sme navštívili a ktorými sme prechádzali. Jedli sme na kopci s výhľadom na sopečné pohoria, jedlo ale nebolo moc dobré. Po ceste sme si s Honzom kúpili ovocíčko na koniec cesty. Zaujímavé ešte bolo vidieť rozdiel hindu chrámu, kde boli furt oslavy a spievalo sa, všetko bolo farebné...a potom v budhistickom chráme to ticho a pokoj :)

Rezort v Lovine bol nádherný. Tá vilka bola úžasná, mali sme perfektný výhľad. Tento hotel musí byť s bazénom, tam to rozhodne rozhodne stojí za to. Užili sme si ho. Nádherný západ slnka pri bazéne tiež treba vidieť, posedieť si večer pri ohníku a užívať si to ticho a pohodu pri drinkoch :) Bambusové slamky sme nakúpili.

Posledný deň sa nám zo zastávok najviac páčil chrám Tanah Lot. Stálo by za to vidieť ho pri prílive (to sme videli my) aj pri odlive sa ísť pozrieť bližšie.
Suma sumárum sme boli s dovolenkou spokojní a radi doporučujeme ďalej!