Singapore

Recenzie

manželia F., Nitra

Dobrý deň pani Laura Chceme sa Vám poďakovať za Váš typ na dovolenku, ktorú sme si naozaj užili. Váš typ na Hotel Surin bol naozaj výborný. Pobyt v krásnej prírode a na najkrajšej pláži ostrova navyše nikým nerušený bol priam balzam na dušu. Krátky pobyt v Singapure bol iba čerešničkou na torte nasej dovolenky . Služby, ktoré boli v rámci pobytu v Singapure boli poskytnuté na veľmi vysokej úrovni. Prosím tlmočte poďakovanie tamojšej agentúre za naozaj veľmi profesionálny prístup ako vodičov tak aj sprievodcu inak veľmi milého pána. Tešíme sa na ďalšie cesty s Vami. Pekný deň prajú Emil a Ika

manželia B., Bratislava

Dovolenka bola vynikajúca.
Začali sme v Bangkoku. Prehliadka pamiatok bola zaujímavá a podrobná. Škoda len, že nám nezostalo viacej času na modernejšiu časť mesta. Ubytovanie bolo vynikajúce, náš hotel si zaslúžil aj plných 5 hviezdičiek. Všetko bolo vynikajúco zorganizované, odvoz z letiska a na letisko bol úplne bezproblémový.

Pláž Surin na Phukete má pekné prostredie, je na nej na vyber z veľa reštaurácii. Navštívili sme viaceré, všetky boli vynikajúce. Na plazí je ale jeden problém, je tam staré vyústenie kanalizačného systému, ktoré už malo byt dokončené a zlikvidovane, ale ešte stále sa na ňom pracuje, niekedy veľmi zapácha. Hotel Manathai bol pekne zariadený a dobre vybavený, personál bol veľmi milý. Bazén na dvore medzi izbami mal aj svoje nevýhody, je otvorený nonstop a niekedy tam v nočných hodinách bola partia hlučných hosti. Recepcia a reštaurácia, kde sú raňajky, neboli klimatizovane, ale priestory boli dobre riešene a nebolo tam extrémne teplo.

V Kuala Lumpur ma Hotel Maya vynikajúcu polohu a dobre vybavenie. Raňajky sú vynikajúce. Sprievodca Dass je skvelý, prehliadka s nim bola zaujímavá, dozvedeli sme sa niečo o historii ale aj o dnešnom živote v meste.

Hotel v Singapure ma veľmi dobru polohu, zastávka metra bola vzdialená len par minút. Na raňajkách bol veľký výber z jedál. Prehliadka mesta bola zaujímavá. Mesto je veľmi pekne, čisté a bezpečné. Je tam veľa pekných turistických atrakcii (Orchideová záhrada, Marina Bay, Zoo, Botanická záhrada,...)

manželia R., Bratislava

Dobrý deň,

chceme Vám poďakovať za pekný výlet. Hotely boli naozaj luxusné, plaze nádherne, sprievodcovia milí, všetko skvele zorganizované.
Ešte by sme mali na Vás jednu prosbu. V Bangkoku bola jedna veľmi milá sprievodkyňa Mook. Chceli by sme ju cez Vás pochválit u pani Tong, slúbili sme jej to. Ďakujeme.