Poklady stredného a severného Vietnamu

Recenzie

manželia P., Nitra

Dobrý deň Laura,
v Sapa sa už nevyjasnilo :-( ,no nič na tom nemení,že vám chcem podakovať za perfektne zorganizovaný pobyt vo Vietname.Halong Bay bol perfektný záver dovolenky,je to naozaj úžasné miesto...

Vlado a Monika, Bratislava

Ak chcete na mieru ušitú dovolenku na vami vybraný počet dni, Pan-Asia je ten správny výber. Boli sme na svadobnej ceste vo Vietname a boli sme nadmieru spokojní. Pani Laura ma individuálny prístup ku každému klientovi, ponúkne mu možnosti a klient si iba vyberá. Relax na pláži, bicykel v horách, plavba loďkou, potápanie? Iba si vyberiete a pani Laura to všetko skombinuje a zariadi. A čo sa dohodnete, to platí. Ak mate odvoz v čase x tak v čase x tam čaká šofér a odvezie Vás na miesto. Ak Vám pani Laura povie, že ten hotel je príjemný a tichý s dobrou kuchyňou tak je ten hotel príjemný a tichý s dobrou kuchyňou. Niekoľkokrát nám písala aj sms či je všetko v poriadku, teda ako vás sprostredkovateľ je stále s vami a ochotná riešiť nezrovnalosti ak vzniknú. Píšeme „ak”, pretože žiadne nevznikli a všetko klaplo ako malo. Ďakujeme za skvele služby za férové ceny, na svadobnú cestu ostanú len tie najlepšie spomienky aj vďaka Pan-Asia.

Dada, Peter a Anabelka, Bratislava

Dobrý deň Laura,

už ubehol dlhší čas od nasej dovolenky, ktorú ste nám organizovali, ale stále Vám dĺžime jedno obrovské poďakovanie.
Váš skvelý profesionálny prístup vytvoril z nasej dovolenky jeden nezabudnuteľný mesiac v našom živote :) Spomínam si na SMS-ky, aby sme na nič nezabudli, ani odletieť do iného mesta :), na alternatívy, čo budeme robiť, ak nebude vládať na trekingu a výletoch naša 6-rocna Anabelka, to všetko oceňujeme.
Vyber butique hotelov bol podľa našich očakávaní.
Služby Vašich lokálnych sprievodcov boli veľmi profesionálne, a to musím uviesť, že môžem to porovnať s našim výletom v Ázii spred viacerých rokov, kedy sme Vaše služby ešte nevyužili.
Po tomto takmer mesačnom výlete plnom bohatého programu neprišlo ani raz k žiadnemu problému, zaváhaniu, všetko sedelo vždy podľa plánu.
Bol to naozaj výlet podľa našich predstav a Váš individuálny prístup a energia, ktorú ste tomu venovali, v nás vytvoril presvedčenie, že robiť niečo s láskou sa vyplatí :) Budeme radi, ak Vaše služby vyžijeme kedykoľvek inokedy.
Ďakujeme