Maledivy

Recenzie

manželia B., Košice

Dobrý podvečer Laura,
dovolenka predčila naše očakávania vo všetkých smeroch. Keď ide človek na podobne miesta, ma už predtým isté očakávania a nastavenú latku, Maledivy a konkrétne Velassaru naozaj prekvapili. Počnúc privítaním na letisku a transportom a pokračujúc celým pobytom, úžasnou starostlivosťou a drobnými detailmi, ktoré urobili tento pobyt naozaj výnimočným.
Fantasticky bol aj ten pocit pokoja, ticha a miestami až osamelosti, keď sme si mysleli, že tých všetkých ľudí na raňajky privážajú z iných ostrovov a po raňajkách ich zase odvážajú, lebo nie je možné, aby sme každý deň na našej východnej pláži boli absolútne sami :D
Veľká vďaka Vám, za ochotu, pomoc pri vybavovaní - dnes je už možno trochu aj vzácnosťou čas a servis, ktorý poskytujete nám - svojim klientom.
Boli sme naozaj nadmieru spokojní !!!
Ďakujeme ešte raz za nadštandardný servis. Užili sme si, budeme Vaše dobre meno šíriť ďalej a verím a teším sa na našu pripadnú ďalšiu spoluprácu :))

manželia P., Skalica

V rezorte sa nám páčilo, ostrov spĺňal presne to, čo som potrebovala: relax, teplo, slniečko, pohodu :) Personál bol naozaj neskutočne milý, keď som medzi rečou spomenula, že sme mali výročie, urobili mi výzdobu postele :)

manželia K., Bratislava

Dobrý deň p. Mišurová,
Dovoľte mi, aby som Vám touto cestou poďakovala za sprostredkovanie úžasnej dovolenky :-) Všetko bolo dokonale zorganizované. Novy hotel, čisté, priestranné izby, úslužný a ochotný personál. Odporúčam tým, ktorí túžia po relaxe a oddychu.
Ešte raz veľmi pekne ďakujeme :-)

Manželia K., Žilina

Čo sa týka Male Divy, tu sme nemali šťastie na počasie, takže to skreslilo cely obraz. 1,5 dna nám pršalo a zvyšný čas bolo buď zamračene alebo fúkal vietor, takže sa zle šnorchlovalo vo vlnách. Pekne bolo sumárne asi len 0,5 dna. Za iných okolnosti (krajšie počasie) by som mohla povedať, že more je tam úžasne, šnorchlovanie v kryštálovo čistom oceáne medzi koralmi a rybičkami rôznej veľkosti, tvaru a farby bolo fantastické - ako by som bola v akváriu. Aj pocit, keď som videla plávať neďaleko žraloka, alebo sa schovavat medzi koralmi chobotnicu bol super.
Co sa týka stravy - spokojnosť. Bolo fajn, že priamo v chatke sme mali rychlovarnú kanvicu, takže cez deň sme si mohli urobiť čaj alebo kávu, ktoré tam boli k dispozícii.
Určite by som záujemcom výraznejšie ponúkla možnosť ubytovania v chatkách na pláži - rozhodne zaujímavejšie ako izby v tých jednopodlažných budovách. Ak by som si mohla vybrať, tak chatku s číslom 108, 109 alebo 110 (my sme mali 110). Podľa nás tam bola super privátna plážička, kde nechodili ďalší ľudia a bolo tam zaujímavejšie šnorchlovanie ako v iných častiach. Takže s ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Tu je však potrebné upozorniť na komáre - hlavne v kupelke. Tam to bolo vcelku drsne, nemilosrdne zaútočili hneď ako sme sa tam len na chvíľku zastavili - našťastie sme mali vždy po ruke repelent. Tiež sme si tam doniesli odpudzovač do zásuvky, čo sme ocenili.

Tatiana B., Bratislava

Krásny malebný ostrov s tyrkysovým morom a bielym pieskom. Čarovné tiché miesto predurčené na oddych v našich "zimných" mesiacoch. Nepreplnený rezort poskytuje príjemné rozjímanie počas celého pobytu. Výborná strava formou bufetových stolov, romantické večery a výborné SPA. Živá hudba počas večerov, príjemný a ochotný personál! Proste odporúčam ako vynikajúce miesto na oddych pre veľmi zaneprázdnených ľudí. Zabudnete na starosti. Túžim sa tam vrátiť.

manželia K., Pezinok

Na Maldivách sme strávili nádherný čas. Rezort je nový a neustále pracujú na zlepšovaní služieb. Personál bol veľmi milí a ochotní. Ubytovanie vo vilách bolo nádherne, vila priestranná. Veľmi sme si užili masáže aj fakultatívne výlety, ktoré ponúkajú. S dovolenkou sme boli maximálne spokojní.

Nikol M., Bratislava

Dobrý deň,
chcem sa poďakovať za krásnu dovolenku a korektnú spoluprácu.
Ostrov,ubytovanie krásne čisté 
Strava pri mojej plnej penzii bola fajn, no ponuka bola rovnaká . Na naše prekvapenie ponuka jedál z mora bola slabá ( jeden max 2 druhy rýb nič iné! )
Naše odporúčanie je aby si klienti zakúpili All inclusive ! dôvod je ten že ani nealko nie je v ponuke pri plnej penzii. Len pri raňajkách. Ceny sú tam vyššie ako píšete v ponuke. Alko nie je 0,5 ale začína 0,2dcl a cena je od 4 ,-a viac podľa toho koľko Vám naleje. Fľaša vína 35-40,- a bufet sendvič 20,- ...
Jedna vec ktorá pre mňa bola fajn, bolo to že si nás nikto nevšímal.( personál ) 
No neviem či pre každého je to bude OK ?
My sme si to užili. Bol to absolútny relax, vieme že si to určite zopakujeme.

manželia F., Nitra

Prajem pekny den Laura.

Chceme Vam podakovat za dalsiu perfektnu dovolenku, ktoru sme vdaka Vam uz po 6 krat zazili tentoraz na Sri Lanke.

Zažili sme pohodlie a klud vo vile Eraeliya, velmi krasny a zaujimavy rezort s cajovymi plantazami, videli sme krasnu botanicku zahradu v Kandy a na zaver palacovy komplex Sigiriya. Samozrejme okrem tychto ceresniciek aj mnozstvo dalsich zaujimavych miest.

Velke dakujem patri aj nasmu sprievodcovi Bandulovi, ktory bol velmi ustretovy.

Este raz dakujeme .

Emil a Ika

rodina H., Lipt. Mikuláš

Dobrý deň pani Laura,
chcem Vám v mene celej našej rodiny ( účastníkov zájazdu ) poďakovať za krásne zážitky.
Výber hotelov a lokácií bol perfektný, presne ako sme u Vás naučení.
Bandula bol výborný a program ktorý ste pre nás pripravila tiež. Keďže máme veľmi radi áziu
tešíme sa čím nás prekvapíte nabudúce.

Maria M., Bratislava

Dobry večer p. Misurova, vrátila som sa s mojimi kamarátkami z nádhernej dovolenky zo Sri Lanky a Maldivov. Chcem Vám poďakovať za výborný plán, služby a organizáciu.... vrátili sme sa plné krásnej energie a zážitkov. Bandula je naozaj výborný sprievodca.
Želám Vám veľa úspechov v práci a veľa spokojných klientov v Novom roku.
Určite Vašu CK budem odporúčať mojim priateľom a veľmi rada sa na Vás obratím aj v budúcnosti.
Veľké ďakujem:)

Daniela S., Piešťany

S časovým odstupom sa chcem poďakovať za skvelú dovolenku Sri Lanka - Maldivy, bola to jedna z mojich najlepších dovoleniek.
So želaním všetkého najlepšieho v tomto i ďalších rokoch.