Buri Rasa ****

Recenzie

Katarína N., Bratislava

Dobrý deň, pani Mišurová,

aj ked’sme už skoro týždeň doma, stále som mysľou na našej krásnej dovolenke, ktorú sme prežili v Thajsku. Ďakujem za jej perfektnú organizáciu a samotný priebeh bez komplikácií. Mali sme sa výborne, sme nabití pozitívnou energiou, ktorú nám dodalo nielen more ale najmä ľudia vrátane nezabudnuteľnej sprievodkyni v Bangoku :-) Ešte raz vďaka a už sa tešíme na ďalšiu dovolenku :-) Pri jej plánovaní sa určite na Vás s dôverou obrátime.

Pekný deň prajem a veľa takých spokojných klientov ako sme my :-)

S pozdravom

rodina H., Pezinok

Dobrý deň,

chceli by sme sa Vám poďakovať za nádhernú dovolenku.

Všetko bolo úplne bezchybne, od prvotnej prijemnej a profesionálnej komunikácie s Vašou CK, cez nadväznosť letov až po kvalitu ubytovania.
Po krátkom zväzovaní sme si skutočne vybrali dobre, Koh Phangan a hotel Buri Rasa boli pre nás presne to, čo sme hľadali a potrebovali na oddych. Nádherná izba, prijemne situovaná s výhľadom na bazén, celková výborná kvalita hotela, chutne raňajky, pozorný personál a úžasní ľudia. Naša Ninka si tam našla kopec kamarátov.. :=) Určite sa sem opäť vrátime a hotel môžeme plne odporúčať.

Koh Samui na mňa osobne veľmi hlučné a plne turistov, avšak lokálne trhy a možnosti nákupov nás ani tento krát nesklamali (hlavne manžela:), nabudúce však určite pridáme jednu - dve noci, nakoľko sme si nočný život nestihli poriadne užiť. Protiklad ku Koh Phangan, ale po desiatich nociach oddychu sme si to užili. Hotel Buri Rasa Koh Samui bol tiež na vysokej úrovni, s pozorným personálom, krásnou plážou.... Stihli sme aj poldňový výlet po ostrove.

Slovom, všetko bolo dokonale, tak ako sme si to predstavovali a pamätali z posledného pobytu, dovolím si dokonca povedať, že hotel Buri Rasa nám k srdcu prirástol výrazne viac. 

Ešte raz ďakujeme, určite sa na Vás obrátime pri najbližšom plánovaní dovolenky a podľa posledných zážitkov to vyzerá už na budúci rok:) Taktiež som Vás vychválila široko-ďaleko, takže v priebehu roka sa Vám určite ozvu jedna-dve moje kolegyne s plánovaním dovolenky.

Mrzí ma, skôr som sa nestihla ozvať, pohltili ma pracovne povinnosti...:(

Prajeme naďalej kopec úspechov a spokojných klientov.