Pobyty s odletom od 1. októbra v predaji


Situáciu v Ázii pozorne sledujeme a s našimi partnermi sme v pravidelnom kontakte. Pandémia je a ústupe a život sa vracia k normálu. Vo väčšine krajín boli hotely a rezorty počas uplynulých mesiacov zatvorené. V súčasnosti sa prevádzka obnovuje, momentálne so zameraním na domáci cestovný ruch.


Maldivy sa otvorili svetu 15. júla, Srí Lanka preložila otvorenie hraníc na 1.septembra. 

Pevne dúfame že od 1.októbra otvoria hranice všetky krajiny Juhovýchodnej Ázie. 


V našej ponuke nájdete 49 pobytov pri mori a 45 poznávacích pobytov. 

Ceny pobytov v letných destináciách, v ktorých je hlavná sezóna do konca októbra, nájdete v cenníkoch pri jednotlivých pobytoch.

Na niektoré októbrové pobyty Vám môžeme ponúknuť zľavy do 470 eur / osoba. 


Letné destinácie: 

Borneo, stredný a severný Vietnam, Indonézia a thajské ostrovy Koh Samui a Koh Phangan

Aktuálne pripravujeme cenníky na pobyty v tzv. zimných destináciách. Malajzia je pripravená, momentálne pracujeme na Srí Lanke. Ak Vás zaujme pobyt, pri ktorom nie je aktualizovaný cenník, neváhajte, kontaktujte nás. 


Rozumieme tiež že Vás zaujíma, aký bude postup, v prípade návratu pandémie (opätovné uzavretie hraníc, zrušenie letov ). 


Pobyt sa rozdelí na dve časti : na letenku a samotný pobyt a služby s nim spojené. 


  • Podmienky pri leteckej preprave udávajú letecké spoločnosti a pravidelne sú updatované. 
  • Druhu časť tvorí samotný pobyt a služby s ním spojené. V prípade že cestovanie nebude možné, zo zaplatenej sumy odpočítame cenu letenky a na zvyšnú sumu Vám pripravíme voucher ( poukážku ) s platnosťou do 31.augusta 2021. Voucher bude možné využiť nielen na pôvodný pobyt, ale ak letecká spoločnosť povolí zmenu destinácie, aj iný pobyt z ponuky CK Pan Asia. Ak sa do 31.augusta 2021 nerozhodnete cestovať, zo sumy na poukážke odpočítame manipulačný poplatok 50 eur, zvyšná suma Vám bude vrátená v hotovosti.